Święto Niepodległości

W czwartek 6 listopada społeczność szkolna uczciła 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystej akademii wzięli udział uczniowie, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły.

W przedstawieniu pt: "Polska - Ojczyzna - Wolność", szkolni aktorzy z koła teatralnego "Maska" pod kierunkiem p. Elżbiety Dąbkowskiej - Mikos przypomnieli widzom bardzo ważne dla Polaków wydarzenia, które przyczyniły się do odzyskania wolności po 123 latach niewoli. Nie zapomniano również o bohaterach narodowych, dzięki którym możemy cieszyć się wolnością.

Chór szkolny pod kierunkiem p. Natalii Zalewskiej zaprezentował pieśni patriotyczne - legionowe oraz współczesne. Widzowie oglądali występ w skupieniu i z dużym zainteresowaniem.