Rekrutacja

Zapisu dokonują rodzice lub prawni opiekunowie. Przy zapisie potrzebny do wglądu akt urodzenia dziecka i numer PESEL.

Rekrutacja i zapisy do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Jabłonna - rok 2019/2020

Dokumenty rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych w szkole:

Oświadczenia

Potwierdzenie woli zapisu

Oświadczenie do p. pielęgniarki

Zapisy do klas I w Szkole Podstawowej rok szkolny 2019/2020:

Zapisu dokonują rodzice lub prawni opiekunowie. Przy zapisie potrzebny do wglądu  akt urodzenia dziecka i numer PESEL oraz Zaświadczenie o spełnianiu rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019.

Do klasy I w szkole podstawowej przyjmowane są: dzieci 7-letnie (rocznik 2012), objęte obowiązkiem szkolnym; dzieci 6-letnie (rocznik 2013) zgodnie z wolą rodziców, jeśli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Do klas I przyjmujemy dzieci z obwodu:
Obwód ograniczony jest: ulicą Ks. Józefa Abramowicza. ulicą Zegrzyńską, ulicą Wiejską, granicą z gminą Legionowo. gminą Nieporęt, gminą Warszawa i brzegiem rzeki Wisła do ulicy Ks. Józefa Abramowicza. Do obwodu należą ulice we wsi Jabłonna: Al. Kard. St. Wyszyńskiego, 1 Maja, Akacjowa, Akademijna, Brzozowa, Buchnik Las, Bukowa, Cudne Manowce, Dereniowa, Dworkowa, Gen. Leopolda Okulickiego, Grabsztyny, Jasna, Jodłowa, Jonatan, Kameralna, Klonowa, Koszteli, Krąselki, Krzywa, Lasek Brzozowy, Leśna, Leśne Echa, Jana Matejki, Milenijna, Modlińska od Zegrzyńskiej do granicy z gminą Warszawą, Nad Smużna Dolinką, Niwna, Nowa, Ogrodowa, Pańska, Parkowa, Piaskowa, Politechniczna, Przylesie, Rondo Biskupów Płockich, Rondo Księcia Józefa Poniatowskiego, Rondo Maurycego Potockiego h. Pilawa, Rekreacyjna, Sadowa, Słoneczna Polana, Sosnowa, Spokojna, Studencka, Szarych Szeregów, Szkolna (Marmurowa), Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Uniwersytecka, Wakacyjna, Wczasowa, Wiedzy, Wiosenna, Wiślna, Wygonowa, Zagajnikowa, Zegrzyńska strona nieparzysta, Złotej Renety, Źródlana oraz obręb Józefów II.

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie o miejscu zamieszkania