Uroczystości upamiętniające 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości - klasy 1-3

W dniu 8.11.2019r. (piątek) w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie odbyły się uroczystości upamiętniające 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. O godzinie 11:11 cała szkoła odśpiewała Hymn Polski. Obchody  rocznicowe uświetniły występy naszych uczniów. Podczas Akademii upamiętniającej nadchodzące święto wystąpiły klasy 2a i 2b. Zostały odśpiewane pieśni patriotyczne.

Sala w której odbywały się występy ustrojona była pięknymi plakatami i ilustracjami wykonanymi przez uczniów. Ilustracje te i plakaty przedstawiały wizerunek marszałka Józefa Piłsudskiego, oraz dzisiejszą Polskę w Europie. W sali widniały Symbole Narodowe, oraz duży napis - NIEPODLEGŁA.

Było pięknie!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali tak cudowną akademię.