Dziękczynny Różaniec Niepodległościowy w Domu Opieki

Uwieńczeniem obchodów 100 - lecia Niepodległości Polski był różaniec dziękczynny i nabożeństwo w Domu Opieki "Złota Jesień" w Jabłonnie w piątek 16 listopada 2018 r., które poprowadziła Schola i Bielanki  pod kierunkiem s. Anny Piętak. Na początku tego spotkania dzieci wręczyły osobom z domu Opieki różańce, które zostały wykonane własnoręcznie na konkurs "Mój najpiękniejszy różaniec" przez dzieci z naszej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Dziękujemy rodzicom za poświęcenie czasu i wszelką pomoc w robieniu różańców z dziećmi i za dar serca na rzecz tych samotnych osób. Dziękujemy rodzicom również za pomoc w zorganizowaniu i poprowadzeniu z nami tego spotkania. Były to momenty pełne wzruszenia dla nas wszystkich a przede wszystkim radość z obdarowywania się i radość ze wspólnej modlitwy w związku z tak wielkim Jubileuszem, jakim jest 100 - lecie Niepodległości Polski.