Różaniec dziękczynny za 100-lecie odzyskania Niepodległości

Cele konkursu:

1.Ożywienie modlitwy różańcowej wśród dzieci i rodzin,

2. Promowanie patriotyzmu i rozwijanie zdolności dzieci,

3. Udział w akcji charytatywnej: przekazanie pracy wykonanej własnoręcznie dla osób z Domu Opieki „Złota Jesień” w Jabłonnie.

Konkurs był kierowany do uczniów klas O-VIII szkoły podstawowej i polegał na wykonaniu różańców z różnych dostępnych materiałów. W 100-lecie odzyskania niepodległości należało wyeksponować w pracach elementy patriotyczne.

Wpłynęło 50 różańców z klas 0- III oraz 40 różańców z klas IV – VIII.

Zostały wyróżnione prace wykonane zgodnie z regulaminem, zawierające element patriotyczny.

Wyróżnienia kl. O-III

kl. 0a Magdalena Mazurkiewicz

kl. Ia Szymon Mółka, Karolina Łaszczych

kl. Ic Katarzyna Dziekońska

kl. Ie Julia Kicka

kl. Ia Łucja Tryk, Paweł Waszczyszyn

kl. IId Miłosz Maj

kl. IIf:Zofia Majkowska

kl. IIIc Małgorzata Lisowska

Wyróżnienia kl. IV- VIII

kl. Ia Oliwier Biedrzycki, Jakub Domański

kl. IVc Amelia Jakubik

kl. IVd Jakub Wilk

kl. IVe Alicja Łaszczych

kl. IVf Bartosz Pogrudka

kl. Vd Alicja Kraszewska

kl. VIIIb Patrycja Jaguścik

Prace  wyeksponowane są na wystawie w Parafii M. B. Królowej Polski, następnie zostaną przekazane osobom z Domu Opieki „Złota Jesień” w Jabłonnie.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i dyplomów wdzięczności dla uczestników Konkursu odbyło się w niedzielę 28 października 2018 o godz. 11.30. w Kościele M. B. Królowej Polski w Jabłonnie.

Cieszymy się, że akcja przebiegła pomyślnie i otworzyła serca tak wielu osób na potrzeby innych. Wszystkim dzieciom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy za współpracę, hojność serca i wrażliwość okazaną podczas akcji charytatywnej.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

Katecheci