Mega Misja

MegaMisja to ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych, którego  celem jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji nauczycieli oraz ich uczniów.  MegaMisja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii. Podczas realizacji programu uczniowie dowiedzą  się, jakie treści można publikować w Internecie, jak chronić swoją prywatność, unikać niebezpieczeństw w sieci, przestrzegać netykiety i praw autorskich, jak znaleźć wiarygodne informacje w Internecie, tworzyć i obrabiać proste grafiki, dźwięki i filmy. Program stawia na współpracę między dziećmi, twórczą dyskusję w trakcie zajęć i zabawę, która przyspieszy nabywanie cyfrowych kompetencji.

Program będzie realizowany w klasie 3c.