Na boisku Orlik w Jabłonnie zostały rozegrane gminne zawody w piłkę nożną klas VII, VIII i III gim. W turnieju brały udział 4 szkoły: SP Chotomowów, Rajszew, III klasa gimnazjum im.Orla Białego Chotomów oraz organizator turnieju SP Jabłonna pod opieką p. Piotra Bachurskiego. Poziom turnieju był bardzo wysoki zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Drużyny dały z siebie maximum zaangażowania. Walczymy o każdy cm boiska. Wszystko w miłej i przyjemnej atmosferze i w duchu zasady Fair Play. (Podziękowania dla opiekunów wszystkich w szczególności p.Karola Szczepkowskiego i p.Tomasza Rybałki za pomoc przy sędziowaniu). Chłopcy z Jabłonny spisali się na medal nie przegrywając meczu w turnieju. O awansie niestety zadecydowała różnica bramek a tych niestety strzeliliśmy o 2 mniej niż SP Chotomów. W pierwszym meczu z SP Chotomów padł remis 1:1. W kolejnych meczach nie straciliśmy już bramki wygrywając odpowiednio 4:0 ze szkołą z Rajszewa i 5:0 z III gimnazjum z Chotomowa. Zespół zagrał świetne zawody i nauczką na następny raz jest to, że jeśli masz okazję wygrać z przeciwnikiem 5:0 ...To wygraj 8:0 będziesz miał więcej bramek. W drużynie zagrali w bramce Jan Stańczak, lewa obrona Wojciech Brzózy, prawa obrona Stanisław Kamiński, środek pomocy Mateusz Smoliński, prawy atak Jan Adamczyk, lewy atak Kacper Turski - rezerwowi Szymon Zabielski, Mateusz Safonow, Radosław Rybicki i Kamil Karpiński. Miejmy nadzieję że chłopcy mimo braku awansu nie będą załamani i w kolejnych zawodach z innych dyscyplin pokażą na co ich stać i zdobędą upragniony awans i miejsce co najmniej na przysłowiowym "pudle".