Nasza ZŁOTA Drużyna Dziewcząt

Po ogromnych sukcesach w koszykówkę (jesień), nasze starsze dziewczęta jako Mistrzynie Gminy w piłkę ręczną, wystartowały w Olimpiadzie Młodzieży (Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej) w kategorii Gimnazjum i 7 klasa Szkoły Podstawowej. Wychowanki p.Wandy Myślińskiej, rywalizując z o dwa lata starszymi dziewczętami, pokonały najlepsze drużyny z Powiatu (Gimnazja) i stanęły na najwyższym stopniu podium.
Nasze ZŁOTKA były najmłodszą (jedyną z SP) drużyną turnieju, ale ich umiejętności, współpraca w zespole i ogromna wola walki budziły podziw zarówno obserwatorów, jak i samych uczestników.

Skład drużyny: Oliwia Lament , Aleksandra Sielanko, Aleksandra Szczypkowska, Monika Grabowska, Gabriela Sykut, Martyna Lasota , Magda Turczyńska, Maja Wierzbicka, Aleksandra Florczak, Estera Odrzywolska, Natalia Kowalik – bramkarz i pani Wanda Myślińska
Ogromne Gratulacje!

Dziewczęta prezentowały się pięknie w nowych strojach od Rady Rodziców.
Dziękujemy!