21 stycznia 2017r. odbył się w naszej szkole Noworoczny Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Pani Dyrektor Jolanty Braun.

Przy stołach do tenisa spotkały się  22 rodziny. Drużynę stanowił Uczeń i jego Rodzic (Babcia, Dziadek).Turniej rozgrywany był w 4 kategoriach - dziewczęta klas 5 - 6, chłopcy klas 5 - 6, dziewczęta klas 4 i chłopcy klas 4. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy   p. Wanda Myślińska i p. Jacek Szopa.

Sobotnie przedpołudnie upłynęło w naszej szkole, w atmosferze wspaniałej zabawy uczniów i ich rodziców. Była również sportowa rywalizacja między drużynami, która po raz kolejny  stała na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie, ale co najważniejsze przebiegała w duchu  Fair Play.   Na koniec turnieju pani dyrektor nagrodziła najlepsze Rodziny pięknymi Pucharami, a wszystkie Drużyny otrzymały pamiątkowe Dyplomy.   Mamy nadzieję, że na kolejnym turnieju będzie nas jeszcze więcej.

Wyniki turnieju:

2. JAN i AMELIA  STANKIEWICZ
  3. ROMAN MICHALSKI i MARTYNA DANYCH
  4. PAWEŁ i ALICJA URBAŃSCY

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej rywalizacji!