Tytuł wicemistrzyń powiatu legionowskiego dziewcząt w unihokeju jest nasz!!

W dniu 12 grudnia 2018 roku w SP nr 1 w Legionowie odbył się silnie obsadzony turniej powiatowy w unihokeja dziewcząt młodszych.

Zawody odbywały się w dwóch grupach. Nasze zawodniczki trafiły do grupy z SP Łajski oraz SP Wola Kiełpińska. Plan minimum został wykonany gdyż po bardzo wyrównanym meczu z SP Łajski przegraliśmy 0:1 natomiast w drugim meczu dziewczyny wywalczyły cenne zwycięstwo 1:0 i zapewniły sobie awans do półfinału.

Najbardziej emocjonujący był półfinał z gospodarzem turnieju SP nr 1. Niesione dopingiem gospodynie były pewne zwycięstwa gdyż wygrały w grupie 2 mecze. Półfinał szybko to zweryfikował - wygraliśmy 1:0 i upragniony finał był nasz.

W finale dziewczyny zagrały świetny mecz - niestety na 20 sekund przed końcem przegrywały 0:1. Aby stworzyć przewagę wycofaliśmy bramkarza i mieliśmy akcje na remis - niestety nie udało się jej wykorzystać i przeciwnik strzelił druga bramkę.

Determinacja, chęć, zaangażowanie, dyscyplina, gra zespołowa oraz świetna atmosfera wśród dziewczyn sprawiły, że SP Jabłonna została pierwszy raz w historii Vice Mistrzem Powiatu Legionowskiego w Unihokeju dziewcząt. Gratulacje ????

Trener pan Piotr Bachurski

Skład:
1. Urbańska Alicja 6A
2. Leszczyńska Maja 6A
3. Kaczmarczyk Maja 6A
4. Mosakowska Eliza 6A
5. Zamielska Julia 6A
6. Osińska Izabela 6A
7. Tarkowska Klaudia 6A
8. Mariańska Iza 6A
9. Wielgus Julia 5E
10. Gryziak Gabrysia 5E
11. Charymska Rozalia 5E
12. Janiszewska Aniela 5E
13. Dwórznik Lena 5E