Vice Mistrzynie Powiatu Legionowo w koszykówkę.

Nasza Drużyna Dziewcząt starszych (klas 7- 8 ) odniosła wspaniały sukces, zaczynając kolejny rok szkolny z medalami w Powiecie.

Skład drużyny:
OLIWIA LAMENT, ALEKSANDRA SIELANKO, MONIKA GRABOWSKA, GABRYSIA SYKUT, ALEKSANDRA SZCZYPKOWSKA, NATALIA KOWALIK, MARTYNA LASOTA, MAGDALENA TURCZYŃSKA, ALEKSANDRA FLORCZAK, MAJA WIERZBICKA, ESTERA ODRZYWOLSKA, DARIA SZYMAŃSKA
Nauczyciel wf-u p.Wanda Myślińska

15 listopada 2018 r.w Wieliszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówkę dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Młodzież. Dziewczęta rywalizowały ze starszymi od siebie gimnazjalistkami, najlepszymi drużynami z każdej gminy. Nie przegrywając żadnego meczu, w finale spotkały się z drużyną z Gimnazjum Nr2 Legionowo. Remisując to spotkanie zmuszone były walczyć w dogrywce, którą niestety przegrały 1punktem, zdobywając jednocześnie piękne, Powiatowe SREBRO do swojej bogatej już kolekcji medali.

Ogromne Gratulacje i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!