ZŁOTO POWIATOWE DLA NASZYCH KOSZYKAREK

22 listopada 2016r. w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w mini koszykówkę dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

Nasze koszykarki w składzie: OLIWIA LAMENT (kapitan), ALEKSANDRA SIELANKO, MONIKA GRABOWSKA, ALEKSANDRA SZCZYPKOWSKA, NATALIA KOWALIK, GABRYSIA SYKUT, MAGDALENA TURCZYŃSKA, MARTYNA LASOTA, GABRYSIA SZEREJKO, MAJA WIERZBICKA, ALEKSANDRA FLORCZAK, DARIA SZYMAŃSKA, OLGA ŚLAWSKA wygrały wszystkie swoje mecze.W finale zmierzyły się z gospodarzem turnieju SP7 (klasa sportowa z koszykówki), pokonując rywalki zdobyły 1miejsce w całym POWIECIE (25 szkół podstawowych).

Były łzy szczęścia i bolące mięśnie, bo wygrać nie jest łatwo, trzeba wytrwale pracować na swój sukces. Wszyscy przyjeżdżają na zawody, żeby być NAJLEPSZYMI! Wiedzą o tym nasze ZŁOTKA i dlatego są szczęśliwe, że to one zostały MISTRZYNIAMI.????????

Wychowanki pani Wandy Myślińskiej będą reprezentowały Szkołę, Gminę i Powiat na zawodach międzypowiatowych 7 grudnia 2016r. w Wołominie.

Najlepsze szkoły Powiatu:
1 miejsce SP JABŁONNA
2 miejsce SP 7 LEGIONOWO
3 miejsce SP 8 LEGIONOWO

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!????