Wycieczka do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie

Dnia 29 października 2014r. odbyła się wycieczka do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. Uczniowie grupy OC pod opieką p. Agaty Wypych oraz p. Anny Ubowskiej brały udział w projekcie ,,Szpital Pluszowego Misia”. Akcja ma na celu prowadzenie w przedszkolach i innych placówkach szeregu akcji, w których poprzez zabawę dzieci są zaznajamiane z pracą lekarza. Dzieci z naszej szkoły przychodziły do specjalnie przygotowanych gabinetów lekarskich i jako rodzice przynosiły swoje ulubione zabawki w roli ich pociech - pacjentów.

Szpital Pluszowego Misia to projekt edukacyjny, który poprzez zabawę obrazuje na czym polegają badania, tj. USG, EKG, podkreślając tym samym, że są bezbolesne.

Kierownik wycieczki: Anna Ubowska