Zbiórka na rzecz potrzebujących psiaków zakończona.

Na przełomie września i października Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę na rzecz potrzebujących psiaków. Zbierane były karmy i wszelkiego rodzaju psie akcesoria.

Zbiórka przyniosła wspaniałe rezultaty, udało się zebrać wiele kilogramów karmy i mnóstwo przydatnych obróżek, smyczy, kocy, itp. Rzeczy z trudem zmieściły się do dwóch samochodów.

W dniu 7 października wszystkie dary zostały osobiście odebrane przez przedstawicieli Fundacji Westy do Adopcji. Tego dnia Panie z Fundacji poprowadziły również panel edukacyjny dla uczniów klas czwartych, w czasie którego w towarzystwie piesków, opowiedziały o swojej pracy, potrzebach psiaków, a przede wszystkim uświadomiły dzieciom, że decyzja o adopcji psa musi być świadoma, bo pies to żywe stworzenie, a nie zabawka. Na koniec spotkania dzieci otrzymały pamiątkowe gadżety.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy okazali swe serce biorąc udział w akcji!

Fundacji serdecznie dziękujemy za odwiedziny i mądre słowa!

Anna Zakrzewska

Zdjęcia wykonały : Wiktoria Mączka i Oliwia Lis z kl. 6b.