05.03.2019 w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

05.03.2019 w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, w tym roku święto to odbyło się pod hasłem Keep Calm and let the music play. Cała uroczystość poprowadziła klasa 6A, a uczennice Lena Ostalowska, Maja Leszczyńska oraz Alicja Urbańska uświetniły ja swoim występem tanecznym.

Był to festiwal dla klas 1-3. Uczestnicy śpiewali i recytowali w języku angielskim.

W festiwalu udział wzięli Milena Sitarz, Lena Płocica, Lena Gadomska, Jan Kopczyński, Aleksandra Roslaniec, Zosia Wyrzykowski, Hania Garbarczyk, Marta Walach, Nel Jelińska, Julia Pacak, Hania Wojtłowska, Karolina Peplonska, Małgorzata Drwęcka, Miłosz Maj, Oliwia Kozub, Nina Jaworska, Alan Golon, Hania Gębska, Karolina Łaszczych, Gabrysia Gębska, Szymon Wiśniewski oraz Zosia Mikołajczyk. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny. Dziekujemy wszystkim za uczestnictwo i za odwagę. I wszystkim serdecznie gratulujemy.

Wyniki zostaną ogłoszone 8 marca.

Koordynator - p. Katarzyna Lewandowska